O AKCJI

TRENING Z MISTRZEM to akcja, której celem jest zebranie środków na realizację programów UNICEF ratowania życia i zdrowia dzieci, które w wyniku klęsk żywiołowych, konfliktów zbrojnych lub innych zdarzeń cierpią głód i niedożywienie.
Nasza akcja angażuje polskich Sportowców – ludzi, o Wielkim Sercu, którzy dzięki swojej ciężkiej pracy osiągają sukcesy na arenach sportowych, a teraz zdecydowali się poświęcić czas, aby włączyć się w akcję pomocy najbardziej potrzebującym.

TRENING Z MISTRZEM polega na sprzedaży treningów sportowych lub spotkań z polskimi Sportowcami. Całkowity dochód z akcji zostanie przeznaczony na programy pomocy dzieciom realizowane przez UNICEF.

Jak kupić trening? To proste! Wystarczy: Spełnij marzenia o spotkaniu wybitnych polskich Sportowców oraz marzenia dzieci, które potrzebują pomocy. TRENING Z MISTRZEM to doskonały pomysł na prezent dla każdego kibica. Uwaga: W większości przypadków termin odbycia treningu / spotkania zostanie potwierdzony w terminie późniejszym, nie później niż miesiąc przed spotkaniem. Jest to podyktowane koniecznością wpisania się w kalendarz zawodów, rozgrywek, które nie są jeszcze w pełni potwierdzone.